Ha Haber

İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu akademik yılı açıldı

İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu 2020-2021 Akademik Yılı Açılış Töreni, pandemi koşullarına uygun olarak düzenlendi. Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Derman Küçükaltan, “Bu yılki üniversite tercihleri sonucunda yüzde 95 kayıt oranımızla gurur duyuyoruz” dedi.

İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu akademik yılı açıldı
14 Ekim 2020 - 17:02

İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu 2020-2021 Akademik Yılı Açılış Töreni, pandemi koşullarına uygun olarak gerçekleşti. İzmir Kavram Meslek Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Derman Küçükaltan ve akademik kadronun katıldığı törene, öğrenciler de uzaktan bağlandı. Meslek Yüksekokulu Mütevelli Heyet Başkanı Dr. Erkan Çelik uzaktan bağlanarak konuşma yaparken, Prof. Dr. Derman Küçükaltan ise bu yılki üniversite tercihleri sonucunda yüzde 95 kayıt oranıyla gurur duyduklarını belirtti. Küçükaltan, “Bu salonda geçen sene öğrencilerimizle cıvıl cıvıl bir açılış gerçekleştirmiştik. Maalesef bu sene pandemi koşulları nedeniyle bunu gerçekleştiremiyoruz. En kısa sürede öğrencilerimizle buluşmayı arzu ediyoruz. Özellikle ikinci yarı yılda öğrencilerimizle burada kucaklaşmayı ziyadesiyle istiyoruz” diye konuştu.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları hahaber.com.tr'ye aittir, haberleri izinsiz ve kaynak belirtmeksizin kopyalamayınız.