Ha Haber

Dünyanın en uygun fiyatlı dedektörü Türkiye’den!

Türkiye tüm dünyanın övgü ile bahsettiği dedektörü üretti. Türkiye AR-GE firması olan Nokta Makro Dedektör’ün ürettiği Simplex+ dedektör tüm dünyaya sadece 1 ayda 20.000 üstünde ihraç edildi.

Dünyanın en uygun fiyatlı dedektörü Türkiye’den!
10 Nisan 2020 - 17:00

Türkiye tüm dünyanın övgü ile bahsettiği dedektörü üretti. Türkiye AR-GE firması olan Nokta Makro Dedektör’ün ürettiği Simplex+ dedektör tüm dünyaya sadece 1 ayda 20.000 üstünde gönderildi. Tüm dünya sadece 279 dolara aldığı bu dedektörden övgüyle bahsediyor.

Simplex+ Dedektör ne yapıyor?

 1. IP68 sertifikasına sahip yani “SU GEÇİRMİYOR”
 2. Demir seslerinin ayırımını yapıyor ve kullanıcına isterse gösteriyor.
 3. %100 seviyesinde bir ayrıma sahip. Siz ne bulmak istiyorsanız sinyalleri ayırarak bunları size gösteriyor.
 4. Her arama için farklı bir modu bulunmakta. Plajda arayacaksanız plaj modu, sahil ise sahil modu, bahçede ise bahçe modu yani park modu, arazide iseniz arazi modu!
 5. Kablosuz kulaklık bağlanabiliyor. İsterseniz ürünü satın alırken isterseniz sonradan kablosuz kulaklık alın ve kablo derdinden kurtulun.
 6. Titreşime sahip. Bip bip ötmesini istermiyorsanız, duyamıyorsanız, duyma sorununuz var ise titreşim ile dedektörü kullanın.
 7. Frekansları kaydırarak parazit almadan arama yapabilirsiniz.
 8. Ekran ve arka aydınlatması ile su altında kullanın, gece kullanın. Sorunsuz kullanın.
 9. Boyu değiştirebilmekte. 2 metre bir kişi yada 1.6 bir kişi aynı seviyede bu ürünü kullanabiliyor.
 10. Ağırlığı 1.3 kilogram. Eski tip bir dedektörün 3 de 1 i kadar. Saatlerce kolunuz ağrımadan arayabilirsiniz.
 11. Bataryası kendi içinde olduğu için yanınızda powerbank bulundurarak bile dedektörü şarj edebilirsiniz.
 12. İnternetten yazılım güncelleyebilir. İnternette devamlı son güncellemeler yayınlanır ve hep yeni bir dedektör kullanırsınız.
 13. Fiyat?… En güzel yeri fiyatı. 2090 TL’ye dedektör alıyorsunuz. Bu fiyata bu özellikte bir dedektör bulmak mümkün değil.
 14. Fiyata baktığımızda 2. el başka bir dedektör aldığınızdan bile ucuz.
 15. Yabancı firmaları bitirdi. Türk mühendisliği, başarısı ve kabiliyetleri sayesinde yabancı firmaların ürünlerinin önünü kesti.

Nokta Makro Simplex Dedektör

ÜST SEGMENT DEDEKTÖR ÖZELLİKLERİNE VE DERİNLİĞİNE SAHİP SEKTÖRDEKİ İLK SU GEÇİRMEZ UCUZ DEDEKTÖR!

Aradığınız ister tek para, ister kalıntı, isterse de takı olsun, SIMPLEX+ çok modern ve hafif bir tasarıma sahip, bulabileceğiniz en uygun fiyatlı, aynı zamanda da çok sağlam bir metal dedektörüdür.

Nokta Makro Dedektör nasıl bir firmadır?

Metal dedektörleri sektörünün yükselen yıldızı Nokta Mühendislik 2001 yılında kurulmuştur ve merkezi İstanbul’dadır. Var olduğu günden itibaren tüm faaliyetlerini inovasyon, üstün performans, yüksek kalite ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden sürdürerek dünyanın dört bir yanındaki hem profesyonel hem de hobi amaçlı dedektör kullanıcılarının tercihi konumuna gelmiş global bir markadır.

Nokta Mühendislik bir pazar değiştirici ve teknoloji lideri olma amacıyla 2011 yılı itibarıyla AR-GE ekibini genişleterek yeni dedektör teknolojileri geliştirilmesi adına büyük yatırımlar yapmış ve daha sonra 2014 Aralık ayında da Makro Dedektör’ü satın almıştır. Nokta Mühendislik bugün, sahip olduğu güçlü distribütör ve bayi ağı ile Nokta Makro markalı dedektörlerini 6 kıtada 150’den fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Nokta Mühendislik gelirlerinin ana kısmını AR-GE faaliyetlerine aktarmaktadır. İleri mühendislik geleneği doğrultusunda dünya standartlarının gerektirdiği tüm teknoloji ve kalite altyapısına sahip olan Nokta Mühendislik ISO9001 sertifikalı bir firmadır. Ayrıca 2017’de T.C. Sanayi Bakanlığı tarafından sayılı resmi AR-GE merkezlerinden biri olarak sertifikalandırılmıştır.

Müşteri tatmini firmanın en büyük motivasyon kaynağıdır. Müşterilerin talepleri ve geri dönüşleri dikkate alınarak tasarlanmış ürünler, farklı fiyat kategorileri altında tüm kullanıcıların ihtiyacına cevap vermektedir. Nokta Makro markalı dedektörler, ileri teknoloji ve üstün performanslarının yanı sıra kolay kullanımları, tasarımları ve ergonomileri ile tüm dünyanın ilgisini çekmeyi başarmıştır.

Simplex Dedektörü Hemen detaylı incele
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları hahaber.com.tr'ye aittir, haberleri izinsiz ve kaynak belirtmeksizin kopyalamayınız.